Nejlepší hry pro Nintendo Switch, které si nesmíte nechat ujít - HRY ONLINE

Nejlepsi Hry Nintendo Switch

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

The Legend of Zelda: Breath of the Wild je jednou z nejvíce ceněných her pro Nintendo Switch. Tato akční adventura nabízí obrovský otevřený svět, který hráči mohou objevovat a prozkoumávat. Hra byla vydána v roce 2017 a získala mnoho ocenění od herních kritiků. Breath of the Wild přináší inovativní herní mechaniky, jako je možnost lezení po skalách, vaření jídla pro obnovu životů nebo používání různých zbraní a štítů. S ohromující grafikou a poutavým příběhem je tato hra skvělým doplňkem každé sbírky her pro Nintendo Switch.

Super Mario Odyssey

Super Mario Odyssey je jednou z nejúspěšnějších her pro Nintendo Switch. Hra byla vydána v roce 2017 a okamžitě získala obdiv kritiky i hráčů. Hráči se vydávají na dobrodružství s Mariem po různých světech, včetně nových prostředí jako je New Donk City inspirované reálným světem. Hra nabízí inovativní herní mechanismy, jako je Cappy - klobouk, který umožňuje hráčům ovládat různé postavy a objekty. Super Mario Odyssey získal mnoho ocenění a je považován za jednu z nejlepších her pro Nintendo Switch.

Mario Kart 8 Deluxe

Mario Kart 8 Deluxe je jednou z nejoblíbenějších her pro Nintendo Switch. Tato závodní hra nabízí široký výběr postav z herního světa Super Maria a dalších populárních sérií od Nintenda. Hráči mohou soutěžit na různých tratích, využívat power-upy a zdokonalovat své dovednosti ve hře. Mario Kart 8 Deluxe také podporuje multiplayer režim, kde se můžete utkat s přáteli online nebo lokálně a zažít spoustu zábavy a napětí. Díky své jednoduchosti ovládání a zábavnému hernímu stylu si tato hra získala srdce hráčů po celém světě.

Animal Crossing: New Horizons

"Animal Crossing: New Horizons" je jednou z nejoblíbenějších her pro Nintendo Switch. Hráči se dostanou do role obyvatele opuštěného ostrova, kde mohou vytvářet a upravovat svůj vlastní ráj. Hra nabízí širokou škálu aktivit, jako je sbírání surovin, stavba domů a komunitní spolupráce s ostatními hráči. Díky pravidelným aktualizacím se stále objevují nové možnosti a události, což udržuje hráče zaujaté dlouhodobě. "Animal Crossing: New Horizons" je skvělou volbou pro ty, kteří si chtějí užít relaxační a kreativní herní zážitek na konzoli Nintendo Switch.

Splatoon 2

Splatoon 2 je akční střílečka od společnosti Nintendo, která se odehrává ve světě plném barev a postav nazývaných Inklings. Hráči se mohou zapojit do různých multiplayerových režimů, jako například Turf War, kde cílem je obarvit co nejvíce teritoria vlastní barvou. Hra nabízí také kooperativní režim Salmon Run, kde hráči spolupracují proti hordám nepřátel. Splatoon 2 pravidelně dostává aktualizace s novým obsahem, včetně nových map a zbraní, což udržuje komunitu hráčů aktivní a zapojenou do hraní.

Super Smash Bros. Ultimate

Super Smash Bros. Ultimate je bojová hra, která spojuje postavy z různých herních sérií do jednoho akčního zážitku. Hra nabízí neuvěřitelný výběr více než 70 herních postav včetně oblíbených postav jako Mario, Link, Pikachu nebo Donkey Kong. Super Smash Bros. Ultimate také obsahuje širokou škálu herních režimů pro jednoho hráče i multiplayerové bitvy online i offline. S detailně zpracovanými arénami a dynamickým bojovým systémem si tato hra získala oblibu hráčů po celém světě a stala se jedním z nejúspěšnějších titulů pro Nintendo Switch.

Fire Emblem: Three Houses

Fire Emblem: Three Houses je strategická RPG hra vyvinutá společností Intelligent Systems a Koei Tecmo pro Nintendo Switch. Hráči se ocitají v úloze učitele na škole Garreg Mach Monastery a mají možnost vybrat si jednoho ze tří domů studentů, s nimiž budou prožívat příběh plný intrik, bitvy a politických manévrů. Hra nabízí bohatý příběh, komplexní postavy a rozhodnutí, která ovlivňují vývoj děje. Fire Emblem: Three Houses zaujme nejen fanoušky série, ale i nové hráče svou hloubkou a náročností strategických bitev.

Xenoblade Chronicles 2

Xenoblade Chronicles 2 je epické RPG, které nabízí hráčům rozsáhlý otevřený svět k prozkoumání. Hra se zaměřuje na bojový systém nazvaný "Blade system", kde hráči spolupracují s bytostmi zvanými Blades, aby zvýšili svou sílu v boji. Xenoblade Chronicles 2 získalo uznání za svůj příběh, grafiku a hratelnost, což ho řadí mezi nejlepší RPG tituly pro Nintendo Switch. Hráči se mohou těšit na stovky hodin dobrodružství a epických soubojů v tomto fantastickém světě.

Luigi's Mansion 3

Luigi's Mansion 3 je dalším skvělým titulem pro Nintendo Switch, který si rozhodně nesmíte nechat ujít. Hra nás opět zavede do světa plného záhad a strašidelných příběhů, tentokrát v luxusním hotelu. Luigi se musí vyrovnat s novými duchy a řešit složité hádanky, abychom mu pomohli zachránit svého bratra Maria a jeho přátele. S poutavým příběhem, originálním designem levelů a zábavnou hratelností nabízí Luigi's Mansion 3 skvělý zážitek pro hráče všech věkových kategorií.

Pokémon Sword and Shield

Pokémon Sword a Shield jsou nejnovějšími hrami z populární série Pokémon, které byly vydány pro Nintendo Switch. Hráči se dostanou do regionu Galar, inspirovaného Velkou Británií, kde mohou objevovat nové druhy Pokémonů a soutěžit v různých bitvách. Hra nabízí nový herní mechanismus nazvaný Dynamaxing, který umožňuje Pokémonům zvětšit svou velikost a získat silné útoky. S možností online multiplayeru a soutěžení s ostatními hráči se Pokémon Sword a Shield staly oblíbenou volbou pro fanoušky série i nové hráče na Nintendo Switch.

Publikováno: 14. 03. 2024

Kategorie: HRY ONLINE

Autor: Jan Novotný

Tagy: nejlepsi hry nintendo switch | nejlepší hry pro nintendo switch