Zbavte se Disney Plus: Rychlý návod na zrušení předplatného

Jak Zrušit Disney Plus

Přihlášení k Disney+

Pokud už nechcete streamovat marvelovky nebo Star Wars ságy, zrušení Disney+ je naštěstí snadné. Nezáleží na tom, jestli jste se zaregistrovali přes web, aplikaci v mobilu nebo přes platformu třetí strany, ukážeme vám, jak na to.

Nejdříve si ale ujasněme jednu věc: zrušení Disney+ neznamená okamžitou ztrátu přístupu. Vaše předplatné poběží až do konce fakturačního cyklu, takže si všechny ty filmy a seriály můžete užít až do posledního dne.

A jak tedy na to? V zásadě máte dvě možnosti. Můžete se přihlásit na webové stránce Disney+ a zrušit předplatné v nastavení účtu, nebo to udělat přímo přes platformu, přes kterou jste se registrovali (například Google Play nebo Apple App Store).

Ať už zvolíte jakoukoli cestu, celý proces je intuitivní a zabere vám jen pár minut. Nezapomeňte si ale zkontrolovat datum konce vašeho předplatného, abyste věděli, do kdy můžete streamovat bez omezení.

Výběr profilu

Než se pustíte do rušení, je důležité vědět, jaký typ předplatného Disney+ máte. Existují dva hlavní způsoby, jak jste si mohli Disney+ pořídit:

Přímé předplatné: Pokud jste se zaregistrovali a platíte Disney+ přímo, máte přímé předplatné. V tomto případě se řídíte pokyny pro zrušení přímo od Disney+.

Předplatné přes třetí stranu: Pokud jste si Disney+ aktivovali přes Google Play Store, Apple App Store nebo jinou platformu, máte předplatné přes třetí stranu. V takovém případě je potřeba zrušit předplatné skrze danou platformu, nikoliv přes Disney+.

Zkontrolujte si proto e-maily s potvrzením platby nebo se podívejte do nastavení účtu u dané platformy, abyste zjistili, jakým způsobem jste si Disney+ pořídili. Teprve poté se řiďte konkrétním návodem pro zrušení vašeho typu předplatného.

Nastavení účtu

Zrušení Disney+ je naštěstí jednoduché a zvládnete to sami bez nutnosti kontaktovat zákaznickou podporu. Než ale smažete svůj účet, ujistěte se, že jste si vědomi pár věcí. Za prvé, smazáním účtu Disney+ zrušíte přístup k platformě pro všechny uživatele, kteří ho s vámi sdílí. Za druhé, smazáním účtu ztratíte přístup k filmům, seriálům a dokumentům, které jste si uložili do svého seznamu.

Pokud jste si jistí, že chcete svůj účet Disney+ smazat, postupujte následovně. Nejprve se přihlaste ke svému účtu Disney+ na webové stránce nebo v aplikaci. Poté přejděte do sekce "Účet" a vyberte možnost "Předplatné". Zde uvidíte tlačítko "Zrušit předplatné". Po kliknutí na toto tlačítko budete vyzváni k potvrzení zrušení. Po potvrzení bude váš účet Disney+ zrušen a nebudete již muset platit žádné další poplatky.

Předplatné Disney+

Disney+ si získal oblibu u českých diváků díky široké nabídce filmů a seriálů. Někdy ale nastane situace, kdy potřebujete předplatné zrušit. Možná jste dokoukali všechny seriály, které vás zajímaly, nebo prostě jen chcete ušetřit. Ať už je váš důvod jakýkoli, zrušení Disney+ je snadné a rychlé.

Existuje několik způsobů, jak zrušit předplatné. Pokud jste se zaregistrovali přímo přes webové stránky Disney+, stačí se přihlásit ke svému účtu a v nastavení najít sekci "Předplatné". Tam najdete možnost zrušení. Pokud jste se zaregistrovali přes Google Play nebo Apple App Store, budete muset zrušit předplatné přímo v nastavení vašeho účtu u daného poskytovatele.

Po zrušení předplatného budete mít stále přístup k Disney+ až do konce vašeho fakturačního období. Po uplynutí této doby se vám již platba za další období nenaúčtuje.

Zrušit předplatné

Pokud už tě nebaví sledovat marvelovky nebo si chceš dát od Disneyho pohádkovou pauzu, zrušení předplatného Disney+ je hračka. Nezáleží na tom, jestli jsi se přihlásil/a přes web, mobilní aplikaci nebo platformu třetí strany, provedeme tě tím.

Nejdřív se ale ujisti, že se odhlašuješ z účtu, který skutečně chceš zrušit. Zní to banálně, ale víme, jak snadné je se v záplavě online služeb splést.

Pro zrušení přes webový prohlížeš se přihlas ke svému účtu Disney+. Klikni na ikonu svého profilu vpravo nahoře a vyber "Účet". V sekci "Předplatné" najdeš Disney+. Klikni na "Zrušit předplatné" a postupuj podle pokynů na obrazovce. Systém se tě pravděpodobně zeptá na důvod zrušení, ale nemusíš nic vyplňovat, pokud nechceš.

Pokud jsi se přihlásil/a přes aplikaci Disney+ v mobilu nebo tabletu, budeš muset předplatné zrušit přímo přes obchod s aplikacemi (App Store pro iOS nebo Google Play pro Android). Postup se může mírně lišit v závislosti na operačním systému, ale obecně platí, že v obchodě s aplikacemi najdeš sekci "Předplatné", kde si vybereš Disney+ a zrušíš ho.

Pamatuj, že zrušením předplatného ti bude služba Disney+ fungovat až do konce aktuálního fakturačního období. Po tomto datu už ti nebude stržena žádná další platba.

Důvod zrušení

Existuje mnoho důvodů, proč byste mohli chtít zrušit své předplatné Disney+. Možná jste si prošli všechny filmy a seriály, které vás zajímaly, a teď už nemáte zájem sledovat nic dalšího. Nebo se vám možná nelíbí nová cena předplatného po přidání obsahu pro dospělé. Ať už je váš důvod jakýkoli, zrušení Disney+ je snadné a rychlé. Můžete tak učinit online prostřednictvím webových stránek Disney+ nebo mobilní aplikace. Pokud jste se zaregistrovali prostřednictvím třetí strany, jako je Apple nebo Google, budete muset zrušit předplatné prostřednictvím nich.

Než zrušíte, zvažte, zda nechcete své předplatné pouze pozastavit na určitou dobu. To vám umožní vrátit se k Disney+ později, aniž byste museli znovu zadávat své platební údaje.

Ať už se rozhodnete pro cokoli, doufáme, že jste si užili sledování Disney+!

Potvrzení zrušení

Po úspěšném zrušení předplatného Disney+ od vás již nebudou strhávány žádné další poplatky. Na emailovou adresu, kterou jste použili při registraci, vám bude doručeno potvrzení o zrušení. Toto potvrzení si prosím pečlivě uschovejte pro případ, že byste v budoucnu potřebovali doložit, že jste své předplatné zrušili. I po zrušení předplatného budete mít přístup k Disney+ až do konce aktuálního fakturačního období. To znamená, že pokud jste například zaplatili za měsíc dopředu a zrušili jste předplatné v polovině měsíce, budete mít stále přístup k Disney+ do konce daného měsíce. Po uplynutí fakturačního období se již nebudete moci přihlásit ke svému účtu Disney+. Pokud byste si to v budoucnu rozmysleli, můžete se kdykoli znovu přihlásit k odběru Disney+.

Přístup k Disney+

Zrušení předplatného Disney+ je snadné a zvládnete to sami během pár minut. Možnosti zrušení se liší podle způsobu, jakým jste si předplatné Disney+ pořídili.

Pokud jste se zaregistrovali přímo přes webové stránky Disney+, stačí se přihlásit ke svému účtu, přejít do sekce "Účet" a následně "Předplatné". Zde najdete možnost "Zrušit předplatné". Po potvrzení zrušení budete mít přístup k Disney+ až do konce aktuálního fakturačního období.

V případě, že jste si Disney+ aktivovali přes Google Play Store nebo Apple App Store, je potřeba předplatné zrušit přímo v nastavení vašeho účtu u daného poskytovatele. Postup se může mírně lišit v závislosti na operačním systému vašeho zařízení.

Nezapomeňte, že zrušením předplatného Disney+ ztratíte přístup k veškerému obsahu, včetně filmů, seriálů a exkluzivních premiér. Pokud si to rozmyslíte, můžete se kdykoli znovu přihlásit a obnovit tak přístup k vašemu oblíbenému obsahu.

Obnovení předplatného

Pokud jste si to rozmysleli a chcete se vrátit k sledování vašich oblíbených filmů a seriálů, obnovení předplatného Disney+ je snadné. Stačí se přihlásit ke svému účtu Disney+ a postupovat podle pokynů na obrazovce. Mějte na paměti, že obnovení předplatného vám bude účtováno okamžitě a nová fakturační perioda začne běžet od tohoto data. Pokud jste zrušili předplatné před koncem fakturačního období, můžete si obsah Disney+ užívat až do konce původního předplatného. Obnovení předplatného před koncem fakturačního období nezaručuje, že vám bude účtována stejná cena jako předtím. Ceny se mohou změnit. Pokud máte potíže s obnovením předplatného, obraťte se na zákaznickou podporu Disney+. Rádi vám pomohou s jakýmikoli dotazy nebo problémy.

Další pomoc a kontakt

Pokud i přes tento návod stále tápete v tom, jak zrušit Disney+, nezoufejte! Existuje několik dalších cest, jak se dopídit kýženého výsledku a zbavit se svého předplatného. Můžete se obrátit přímo na zákaznickou podporu Disney+. Jejich tým vám ochotně pomůže s navigací procesem zrušení a zodpoví veškeré vaše dotazy. Kontakt na ně najdete na webových stránkách Disney+ v sekci "Kontaktujte nás". Další možností je prozkoumat centrum nápovědy Disney+. Zde naleznete rozsáhlou databázi článků a návodů, včetně podrobných instrukcí, jak zrušit předplatné Disney+. Do vyhledávacího pole centra nápovědy stačí zadat "zrušit předplatné" a zobrazí se vám relevantní výsledky. Nebojte se požádat o pomoc, ať už se rozhodnete kontaktovat zákaznickou podporu nebo prozkoumat centrum nápovědy. S trochou úsilí se vám jistě podaří zrušit Disney+ a vyřešit tak váš problém.