Zahrajte si nejlepší Star Wars hru online a prozkoumejte svět této epické ságy

Star Wars Hra

Přehled Star Wars her

Star Wars je jednou z nejpopulárnějších filmových ság všech dob a jeho svět přitahuje fanoušky po celém světě. Ať už jste fanouškem akčních her, RPG nebo strategických her, Star Wars nabízí širokou škálu her pro každého. Zde je přehled nejlepších Star Wars her, které vám umožní prozkoumat tento epický vesmír a stát se součástí této legendární ságy.

Star Wars Battlefront II: Akční multiplayerová hra

Star Wars Battlefront II je akční multiplayerová hra, která vás zavede do světa Star Wars. Hra nabízí neuvěřitelné vizuální efekty a detailně zpracované prostředí, ve kterém se můžete stát součástí epických bitev. Vyberte si ze širokého výběru hratelných postav a vozidel ze Star Wars ságy a bojujte na různých planetách jako Rebelové, Impérium nebo Separatisté. Zahrajte si ve velkých bitvách se stovkami hráčů online nebo se pusťte do příběhové kampaně plné akce a napětí. Star Wars Battlefront II je skvělou volbou pro fanoušky Star Wars, kteří chtějí zažít adrenalinové bitvy ve vesmíru.

Star Wars Jedi: Fallen Order - Příběhová akční hra

Star Wars Jedi: Fallen Order je příběhová akční hra, která vás zavede do světa Star Wars jako mladého padawana jménem Cal Kestis. Příběh se odehrává po událostech Epizody III: Pomsta Sithů a sleduje Cala, který se snaží uniknout temnému řádu Impéria. Během hry budete prozkoumávat různé planety, bojovat s nepřáteli a rozvíjet své síly Síly. Hra nabízí poutavý příběh, epické souboje a nádhernou grafiku, která vás vtáhne do světa Star Wars. Jestliže jste fanouškem této ságy, určitě si tuto hru nenechte ujít!

Star Wars: The Old Republic - MMORPG do světa Star Wars

Star Wars: The Old Republic je masivně multiplayerová online role-playing hra (MMORPG), která vás zavede do rozlehlého světa Star Wars. Hráči mají možnost si vybrat mezi dvěma frakcemi - Republikou a Impériem, a prozkoumat různé planety, bitvy a příběhy ve vesmíru Star Wars. Hra nabízí bohatý příběhový režim s mnoha questy a rozhodnutími, které ovlivňují další dějový vývoj. Kromě toho můžete také spolupracovat s ostatními hráči ve skupinách nebo se utkat v epických PvP soubojích. Star Wars: The Old Republic je skvělou volbou pro fanoušky série, kteří chtějí prozkoumat a zažít svět Star Wars společně s ostatními hráči.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga - Zábavná LEGO hra pro všechny věkové skupiny

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga je zábavná LEGO hra, která oslavuje epickou ságu Star Wars. Tato hra nabízí hráčům možnost prozkoumat celý příběh od Epizody I až po Epizodu IX. S více než 500 herními postavami a ikonickými lokacemi je tato hra skvělou volbou pro všechny věkové skupiny. Hráči mohou stavět, bojovat a objevovat ve světě Star Wars plném humoru a akce. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga je perfektním titulem pro fanoušky Star Wars i milovníky LEGO stavebnic.

Star Wars: Squadrons - Vesmírný simulátor pro fanoušky letectví

Star Wars: Squadrons je vesmírný simulátor, který přináší nezapomenutelné zážitky fanouškům letectví. Ve hře se ocitnete ve světě Star Wars a budete mít možnost pilotovat ikonické kosmické lodě, jako jsou X-wingy a TIE fightery. Hra nabízí realistickou letovou mechaniku a boje ve vesmíru plné akce. Zúčastníte se epických bitev mezi Impériem a Rebelií, kde budete muset využít své letecké dovednosti a taktiku k dosažení vítězství. Star Wars: Squadrons je skvělou volbou pro fanoušky série, kteří chtějí zažít adrenalinové vesmírné souboje.

Star Wars: Knights of the Old Republic - Legendární RPG s bohatým příběhem

Star Wars: Knights of the Old Republic je legendární RPG s bohatým příběhem, který se odehrává tisíce let před událostmi ve filmech. Ve hře se ocitnete v období Starých republik a budete mít možnost ovlivnit osud galaxie. Jako hráč si vyberete svou postavu a rozhodnete se, zda se přidáte na stranu Jediů nebo Sithů. Budete prozkoumávat různé planety, plnit mise a řešit složité hádanky. Každé vaše rozhodnutí bude mít důsledky a ovlivní vývoj příběhu. Hra nabízí také bohatý systém vylepšování postavy a možnost používání Síly. Pokud jste fanouškem Star Wars a rádi se ponoříte do hlubokého RPG světa, Knights of the Old Republic je pro vás tou správnou volbou.

Star Wars: Galaxy of Heroes - Mobilní strategická hra s hrdiny ze Star Wars

Star Wars: Galaxy of Heroes je mobilní strategická hra, která vás zavede do světa Star Wars. V této hře si můžete vytvořit tým legendárních hrdinů a padouchů ze Star Wars a postavit se proti dalším hráčům z celého světa. Vybudujte si svou vlastní sbírku ikonických postav, jako je Luke Skywalker, Darth Vader nebo Yoda, a posilujte je pomocí různých upgradů a vybavení. Proveďte své postavy takticky správnými tahy ve strategických bitvách a dosáhněte vítězství. Star Wars: Galaxy of Heroes nabízí také možnost účastnit se epických galaktických událostí a bojovat za slávu ve známých lokalitách jako Hoth, Tatooine nebo Coruscant. Připojte se k milionům hráčů po celém světě a prokažte svoji strategickou šikovnost ve Star Wars: Galaxy of Heroes!

Star Wars: Republic Commando - Taktická střílečka z pohledu elitního komanda

Star Wars: Republic Commando je taktická střílečka z pohledu elitního komanda, která vás přenese přímo do akce jako člena speciální jednotky Clone Commando. Hra se odehrává během klonových válek a vy se ujmete role vůdce Delta Squad, skupiny čtyř odvážných vojáků. Vaším úkolem je plnit různé mise na různých planetách ve světě Star Wars. Své schopnosti budete muset využít ve strategickém plánování a spolupráci s ostatními členy vašeho týmu. Republiku čekají nebezpečné mise a vy jste jedinou nadějí na jejich úspěch. Ponořte se do temného a nebezpečného světa Star Wars ve hře Republic Commando!

Star Wars: The Force Unleashed - Akční hra s možností ovládání Síly

Star Wars: The Force Unleashed je akční hra, která vám umožní se stát mocným Sithem a ovládat Sílu. Příběh se odehrává mezi epizodami III a IV a vy se ujmete role tajného učedníka Dartha Vadera. Budete procházet různými planetami a plnit mise, přičemž budete mít k dispozici širokou škálu silových schopností. Můžete manipulovat s objekty pomocí Síly, házet nepřátele do vzduchu nebo je zničit bleskem. Hra nabízí také možnost volby mezi světlou a temnou stranou Síly, což ovlivňuje příběh i vaše schopnosti. Star Wars: The Force Unleashed je skvělou volbou pro fanoušky série, kteří si chtějí vyzkoušet ovládání Síly ve světě Star Wars.

Publikováno: 08. 01. 2024

Kategorie: HRY ONLINE

Autor: ReadyPlayerOne

Tagy: star wars hra | hra se světem star wars