Poslechněte si novinky ze světa internetu v podcastu e15!

E15 Podcast

Podcast e15: Co to je?

Podcast e15 je ideální způsob, jak si zkrátit dlouhou chvíli a zároveň se dozvědět něco nového ze světa byznysu, ekonomiky a politiky. Novináři deníku E15 pro vás připravují rozhovory s inspirativními osobnostmi, analýzy aktuálního dění i reportáže z domova i ze zahraničí. Díky podcastům e15 budete mít vždy přehled o tom, co se děje ve světě financí, a získáte náskok před konkurencí.

Podcasty e15 si můžete poslechnout na webu e15.cz nebo v oblíbených podcastových aplikacích jako Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts. Stačí si vybrat téma, které vás zajímá, a pustit si epizodu, která vás zaujme. Podcasty e15 jsou dostupné zdarma a kdykoli si je můžete pustit znovu.

Podcasty novin e15 jsou skvělým doplňkem k tištěnému vydání deníku E15. Zatímco noviny vám poskytnou komplexní přehled o dění, podcasty vám umožní ponořit se hlouběji do vybraných témat a vyslechnout si názory a komentáře odborníků. Díky kombinaci tištěných novin a podcastů budete mít dokonalý přehled o dění a budete připraveni na jakoukoli výzvu.

Pro koho je podcast určen?

Podcasty e15 a noviny e15 osloví širokou škálu posluchačů, kteří se zajímají o dění v byznysu, ekonomice a financích. Jsou určeny pro ty, kteří nestíhají sledovat aktuální zprávy, ale chtějí být v obraze. Díky audio formátu si je můžete pustit cestou do práce, při sportu nebo třeba při vaření. Podcasty osloví jak studenty ekonomických oborů, tak zkušené manažery a podnikatele. Nabízí jim komplexní přehled o dění v Česku i ve světě, a to z pohledu předních odborníků a analytiků.

Posluchači podcastů e15 a noviny e15 oceňují zejména jejich objektivitu, srozumitelnost a hloubku informací. Díky rozhovorům s osobnostmi z byznysu a ekonomiky získávají cenné know-how a inspiraci pro svá podnikání i osobní rozvoj.

Hlavní témata podcastu e15

Podcast e15 a podcast novin e15 se věnují aktuálnímu dění ze světa ekonomiky, byznysu a financí. Dozvíte se o nejnovějších trendech na finančních trzích, klíčových makroekonomických ukazatelích i dění v české a světové politice, které má dopad na vaši peněženku. Redaktoři e15 zpovídají významné osobnosti z byznysu, ekonomiky a politiky. Diskutují aktuální témata a události, které hýbou světem. Podcast e15 a podcast novin e15 vám pomohou zorientovat se v komplexním světě financí a ekonomiky. Díky analýzám a komentářům od zkušených redaktorů e15 budete mít vždy přehled o tom, co je důležité.

e15 podcast

Mezi hlavní témata podcastů patří:

Vývoj české ekonomiky

Inflace a měnová politika

Investice a finanční trhy

Energie a ceny komodit

Nemovitosti a hypotéky

Daně a podnikání

Digitální ekonomika a technologie

Zahraniční obchod a globalizace

Podcasty e15 a podcast novin e15 jsou určeny pro všechny, kteří se zajímají o ekonomiku, finance a byznys. Poskytují srozumitelné informace a analýzy i pro laiky.

Moderátoři a hosté podcastu

V e15 podcastu se setkáte s ostřílenými redaktory deníku E15, kteří jsou experty ve svých oborech. Uslyšíte například šéfredaktora Jana Novotného, jenž má prst na tepu dění v ekonomice a politice. Své znalosti finančních trhů s vámi sdílí šéf byznysové redakce Petr Lukáč. Do hloubky technologických inovací vás zavede redaktor Jan Štětka. O dění na poli energetiky vás bude informovat Jiří Fejtek. Podcast Novin E15 je pak vaší denní dávkou klíčových zpráv. O ty se stará tým zkušených moderátorů, kteří srozumitelně a poutavě shrnují to nejdůležitější, co se ve světě i u nás událo.

Frekvence a délka epizod

Podcast e15 vychází několikrát týdně. Nové epizody najdete každé úterý a čtvrtek odpoledne. Věnujeme se v nich aktuálním tématům ze světa byznysu, ekonomiky a financí. Zaměřujeme se na analýzu dění na trzích, komentujeme ekonomické události a přinášíme rozhovory s osobnostmi českého byznysu. Podcast Noviny e15 vychází každý všední den ráno. V krátkém formátu shrnujeme nejdůležitější události uplynulého dne a nasazujeme je do širšího kontextu. Přinášíme vám tak komplexní přehled o dění doma i ve světě, abyste byli vždy v obraze. Oba podcasty si můžete pustit na našem webu, ale i v oblíbených podcastových aplikacích jako je Spotify, Apple Podcasts nebo Google Podcasts.

Kde podcast e15 najít?

Podcasty e15 a noviny e15, to je skvělá kombinace pro všechny, co se chtějí zorientovat v aktuálním dění a ekonomice. Podcast e15 vám přináší rozhovory s osobnostmi z byznysu, politiky i kultury. Dozvíte se novinky ze světa financí, investic a technologií. Noviny e15 vám pak dají detailní přehled o dění u nás i ve světě.

Funkce Podcast novin E15
Jazyk Čeština
Zaměření Ekonomika, byznys, finance

Podcast e15 najdete na všech hlavních platformách pro poslech podcastů. Stačí zadat "e15" do vyhledávání v aplikacích jako Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify nebo Youradio. Novinky a další informace o podcastu e15 najdete také na webu e15.cz v sekci Podcasty.

e15 podcast

Poslechněte si podcast e15 a buďte v obraze!

Tipy na nejlepší epizody

Pro ty, co se teprve s podcasty E15 seznamují, nebo si chtějí připomenout ty nejzajímavější rozhovory, jsme připravili několik tipů. V podcastu E15 najdete rozhovory s osobnostmi z různých oblastí. Zaposlouchat se můžete do rozhovoru s ekonomem Danielem Mülle rem o inflaci a vývoji české ekonomiky. Pokud vás zajímá byznys, nenechte si ujít epizodu s Tomášem Čuprem, zakladatelem Rohlik.cz, o jeho podnikatelské cestě a budoucnosti online nakupování. Milovníky technologií určitě zaujme rozhovor s Ondřejem Vlčkem, spoluzakladatelem firmy Avast, o kybernetické bezpečnosti a hrozbách v online světě. V podcastu Novin E15 zase najdete shrnutí nejdůležitějších událostí dne. Pokud nestíháte sledovat aktuální dění, poslechněte si ranní přehled zpráv nebo večerní shrnutí. Vybírat můžete také z tematických epizod, které se věnují jednomu konkrétnímu tématu, například volbám, pandemii koronaviru nebo dění na finančních trzích.

Podcasty e15 mi otevírají okno do světa byznysu a ekonomiky, a to způsobem, který je srozumitelný i pro laiky jako jsem já. Oceňuji zejména rozhovory s inspirativními osobnostmi a analýzy aktuálního dění.

Eliška Procházková

Proč poslouchat podcast e15?

V dnešní uspěchané době je těžké držet krok s aktuálním děním. Práce, rodina, koníčky – to vše si žádá svůj čas. A pak tu je ještě touha po poznání, po informacích, které nám pomohou se zorientovat ve světě financí, byznysu a ekonomiky. Právě proto vznikl podcast e15 – abyste měli možnost dozvědět se vše důležité od renomovaných novinářů a expertů, a to kdykoli a kdekoli.

Podcast e15 a podcast novin e15 vám přinášejí to nejzajímavější ze světa byznysu, ekonomiky a financí. Naši redaktoři a editoři denně sledují dění v České republice i ve světě a vybírají pro vás témata, která hýbou světem. V podcastech se dozvíte nejen o aktuálních událostech, ale také o jejich souvislostech a dopadech na váš život.

Naše podcasty jsou ideální pro poslech cestou do práce, při sportu nebo relaxaci. Díky nim budete mít vždy přehled o tom, co se děje, a budete připraveni na výzvy, které přináší moderní doba. Stačí si vybrat téma, které vás zajímá, nasadit sluchátka a ponořit se do světa informací.

e15 podcast a konkurence

Podcasty se staly nedílnou součástí mediální krajiny a deník E15 na tento trend reaguje vlastním audio obsahem. Podcast E15 a Podcast Novin E15 oslovují posluchače, kteří se zajímají o byznys, ekonomiku a aktuální dění.

e15 podcast

Podcast E15 se zaměřuje na rozhovory s osobnostmi ze světa byznysu, ekonomiky a politiky. Moderátoři zpovídají hosty o jejich názorech na aktuální dění, podnikatelských plánech a vizích do budoucna. Podcast Novin E15 pak přináší shrnutí nejdůležitějších událostí dne s komentáři redaktorů deníku.

Na českém podcastovém trhu existuje silná konkurence. Mezi nejúspěšnější podcasty patří například Vinohradská 12 od Českého rozhlasu, Deep Talks s Petrem Ludwigiem nebo U Kulatého stolu s Filipem Titlbachem. Každý z těchto podcastů má svůj specifický styl a cílovou skupinu.

E15 se snaží odlišit od konkurence kvalitním obsahem, profesionálním zpracováním a zaměřením na specifickou cílovou skupinu. Podcasty E15 oslovují především ty, kteří se zajímají o byznys, ekonomiku a finance a hledají informace a analýzy od renomovaných odborníků.

Budoucnost podcastu e15

Podcasty se staly nedílnou součástí mediální krajiny a deník E15 na tento trend reaguje s vlastní produkcí. Podcast E15 přináší analýzy, komentáře a rozhovory s osobnostmi z ekonomické a byznysové sféry. Posluchači se tak mohou dozvědět o aktuálním dění v ekonomice, financích, investicích a dalších oblastech, které ovlivňují jejich životy. Podcast Novin E15 zase nabízí shrnutí nejdůležitějších událostí dne s komentáři redaktorů deníku. Posluchači tak mají možnost být v obraze i v případě, že nemají čas sledovat neustálý proud informací. Budoucnost podcastů E15 je svázána s rozvojem audio obsahu a rostoucí popularitou podcastů obecně. E15 plánuje rozšířit svou nabídku o další podcastové série, které se zaměří na specifická témata a oslovi tak širší spektrum posluchačů. Důraz bude kladen na kvalitní obsah, atraktivní formát a dostupnost na všech relevantních platformách.

Publikováno: 29. 06. 2024

Kategorie: internet

Autor: ReadyPlayerOne

Tagy: e15 podcast | podcast novin e15